MATCHMAKING ACCELERATOR
POWER BY JI.HLAVA FILM FUND

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2017 letos nabízí rozšířený servis pro filmové profesionály umožňující získávání nových kontaktů a příležitostí

Chcete poradit nebo doporučit, s kým z ostatních filmových profesionálů se v Jihlavě setkat? Chcete si dopředu naplánovat schůzky? Cílem služby Matchmaking Accelerator je pomoci propojit organizátory festivalů, režiséry, producenty a zástupce dalších filmových profesí.Letos se můžete obracet na producntu Patricii Drati Rønde, jednu z participantek projektu Emerging Producers v minulých letech . Veškeré vaše dotazy rád zodpoví ve Festivalovém centru.

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže a rádi Vám pomůžeme. Industry Matchmaker začne doporučovat a připravovat Vaše schůzky již od 16.10. Poslední schůzky proběhnou před závěrečným ceremoniálem v sobotu, 28.10. večer.

Letos se můžete obracet na producentku Patricii Drati Rønde, jednu z účastnic projektu Emerging Producers z předchozich let. Veškeré vaše dotazy ráda zodpoví v Industry Zóně Maják.

Patricia Drati Rønde je filmová producentka a odborná poradkyně při přípravě dokumentárních i hraných filmů. V současnosti působí jako poradkyně nové iniciativy From a Different World v rámci projektu Filmworkshop Copenhagen, která podporuje tvorbu filmařů z rozličných etnických oblastí. V letech 2009 až 2015 pracovala pro Mezinárodní festival dokumentárních filmů CPH:DOX jako vedoucí projektu CPH:LAB. Kurátorovala, připravovala a vedla mezikulturní vzdělávací a produkční studio pro studenty filmu ze všech koutů světa. Za produkci krátkého filmu Girl in the Water režiséra Jeppe Røndeho získala v roce 2012 cenu Dánské filmové akademie – Robert Award – v kategorii Krátký film. Od roku 2013 se rovněž věnuje práci s filmovými scénáři jako script reader a script editor.

  • Matchmaking Accelerator můžete využívat online od 16. 10.
  • Schůzky budou probíhat od čtvrtka 26. října do soboty 28. října, vždy mezi 10:00 - 14:30
  • Seznam všech industry hostů najdete online v Industry Guidu
  • Místo: Maják / Industry Zone - Masarykovo náměstí
  • Kontaktní osoba: Patricia Drati Rønde / Industry Matchmaker / patricia@ji-hlava.cz
  • Patricia Drati Rønde bude během festivalových dní k dispozici pro individuální konzultace od čtvrtka 26. října do soboty 28. října, vždy mezi 10:00 - 14:30 v Majáku.
  • Navíc si můžete sjednat schůzku s předdomluvenými experty, kteří budou k dispozici v Majáku pro individuální schůzky během konkrétních dopoledních bloků. Jejich seznam naleznete ZDE. V případě zájmu o schůzku v rámci těchto pevných bloků kontaktujte matchmaking@ji-hlava.cz
  • Služba je určena držitelům Industry akreditace.