Propagační a vzdělávací projekt sdružující talentované evropské producenty dokumentárních filmů

Hlavním cílem workshopu je propojit talentované evropské producenty s filmovými profesionály, zvláště pak s těmi, kteří se zaměřují na dokumentární kinematografii. Věříme, že takový projekt zahájí debatu o současném evropském produkčním systému, o jeho efektivitě i limitech, a doufáme, že se mu podaří pojmenovat jeho nevyužité či dosud neobjevené možnosti.

Projekt účastníkům dále zpřístupňuje informace v oblasti audiovize a napomáhá jejich hlubší a rozsáhlejší orientaci na filmovém trhu. Dále jim umožňuje navázat kontakt s producenty z ostatních zemí, a zvyšuje tak potenciál budoucích evropských koprodukčních projektů.

EMERGING PRODUCERS 2018 / 6. ročník

  • 24. – 28. října 2017 / MFDF Ji.hlava
  • 13. - 16. února 2018 / Berlín


SEZNAM VŠECH EMERGING PRODUCERS 2013 – 2017

 

>> Seznam a profily všech Emerging Producers 2017 najdete ZDE. <<

KATALOG EP 2017

Partneři Emerging Producers 2018

APA (Asociace producentů v audiovizi), BFI NETWORK / Ffilm Cymru Wales, Calouste Gulbenkian Foundation, CCM (Marocké filmové centrum), Mezinárodní sdružení Občanské Bělorusko, Estonský filmový institut a Kulturní nadace Estonska, Kancelář Kreativní Evropa MEDIA Česká republika, Hrvatski audiovizualni centar, Goethe Institut Minsk, Nizozemský filmový fond, Švédský filmový institut