Docu Talents @KVIFF 2017

Váš průvodce zbrusu novými dokumenty, které se právě natáčejí ve střední a východní Evropě – regionu s dlouhou dokumentární tradicí, kde se v poslední době vynořila řada pozoruhodných a kreativních filmových tvůrců.

13. ročník Docu Talents je prezentován v rámci industry sekce Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Pořádá jej Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava ve spolupráci s MFF Karlovy Vary. Režiséři a producenti vybraných celovečerních dokumentů představí své projekty v osmiminutových prezentacích. Prozkoumejte s námi různorodou krajinu středo- a východoevropského dokumentu!

DOCU TALENTS @KVIFF / 13. ročník
4. července 2017 / 14.00 
16.00
MFF Karlovy Vary / Kongresový sál hotelu Thermal

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK / 30. dubna 2017

KONTAKT / Jarmila Outratová / Head of Industry Office / jarmila@dokument-festival.cz

PŘIHLASTE SE PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE DOCU TALENTS @KVIFF NA NAŠÍ VISITOR PAGE.

Pokud ještě v naší databázi nemáte účet, vyplňte prosím na Visitor page základní identifikační údaje a vytvořte si heslo. Registrace na Visitor page vám usnadní další komunikaci s MFDF Ji.hlava a váš účet budete moci využívat i v následujících ročnících. Po absolvování základní registrace se vám zpřístupní formulář Docu Talents @KVIFF.

--------------

Určeno pro tyto projekty:
Středo- nebo dlouhometrážní dokumentární projekty ve fázi produkce nebo postprodukce s předpokládanou premiérou mezi srpnem 2017 a červencem 2018.

Určeno pro projekty pocházející z těchto zemi:
Albánie, Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Estonsko, Gruzie, Maďarsko, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Makedonie, Moldavsko, Černá Hora, Polsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina

--------------

Docu Talents funguje od roku 2005 jako startovací rampa pro řadu dokumentárních filmů. Připomeňme například filmy Králík po berlínsku, Slepé lásky, Nesvatbov, Problém s komáry a jiné příběhy, Jak se vaří dějiny, René, Pevnost, Roura, Danielův svět, V paprscích slunce, FC Roma nebo Příbuzní.
 
Každý rok jsou k účasti na akci zváni festivaloví dramaturgové, distributoři, nákupčí a místní i zahraniční novináři. Režiséři a producenti představí 12 vybraných projektů v osmiminutových prezentacích, jejichž součástí je i tříminutový trailer. Po skončení prezentací následuje neformální večírek a one-to-one setkání prezentujících se sales agenty a zástupci filmových festivalů.

Dokumentární projekty vybírají zástupci MFDF Ji.hlava.

--------------

Historie

Archivní stránky předchozích ročníků Docu Talents @KVIFF můžete zhlédnout zde:

--------------

 

Spoluorganizátor Docu Talents @KVIFF